Czy ‚Great Bull Run‘ Bitcoin’a rozpocznie się po Hash Ribbons Confirm ‚Buy‘ Signal?

Podczas gdy historyczna zmienność Bitcoin’a (HV) zbliża się do 40 wskazuje na dużą akcję cenową pomiędzy 30% a 60% ruchu w obu kierunkach Bitcoin Hash Ribbons potwierdził sygnał „kup“, który może nie pojawić się ponownie przez „bardzo długi czas“.

Bitcoin przeniósł $1,000 w weekend zanim spadł poniżej miejsca, w którym zaczął dzień. A teraz jest z powrotem około $9,300, ledwie na zielono z $844 milionów jako „prawdziwy“ wolumen handlu.

Tak więc, na razie nic się tak naprawdę nie wydarzyło, a wiodąca na świecie kryptokur waluta nadal się rozprzestrzenia. Dominacja aktywów cyfrowych również wykazuje tendencję spadkową od początku maja. Spadek z prawie 70% do 63,50%. Spadek ten był byczy dla altcoinów, które rajdowały się.

Główna akcja cenowa
Jak informowaliśmy, zmienność bitcoinów osiągnęła bardzo niski poziom. Według Skew, miesięczna zrealizowana zmienność Bitcoin spadła poniżej poziomu z S&P 500 krótko w lipcu. Zrealizowana zmienność Bitcoin’a od początku kwietnia 2020 roku stale maleje.

Żeton ERC20 Bitcoin Volatility Token (BVL) na FTX, który próbuje śledzić sugerowaną zmienność rynków kryptońskich również mocno spadł.

Bitcoin Historical Volatility (HV) w międzyczasie zbliża się do 40, a tak niskie poziomy historycznie doprowadziły do poważnych działań cenowych między 30% do 60% ruchu w obu kierunkach, wspólny inwestor Josh Rager.

Przy obecnej cenie, 30% przesunięcie w górę wyniosłoby ponad 12 000 dolarów, a w dół z powrotem do poziomu 6 500 dolarów. Więc, „zapnij pasy“, ponieważ Bitcoin „może poruszać się szybko, gdy to zrobi.“

Inwestor mówi, że przenosi go do poziomu po poziomie, ponieważ w końcu cyfrowy składnik aktywów trafiłby do 12.000 dolarów, a co do minusów, 7.200 dolarów to spory obszar wsparcia.

W międzyczasie, Buy Signal jest potwierdzony

Dobrą rzeczą jest to, że sygnał kupna Bitcoin haszyszowej wstęgi został potwierdzony wczoraj po zamknięciu ceny Bitcoin powyżej dziennego zamknięcia 9.230 dolarów.

„Bitcoin Hash Ribbons „Buy“ sygnał kupna wstęgi właśnie potwierdzony. Sygnał post-Halving jest szczególnie szczególny. Prawdopodobnie minie bardzo dużo czasu, zanim pojawi się następny… i tak rozpocznie się wielki bieg byków“, zauważył Charles Edwards z firmy Capriole zajmującej się zarządzaniem cyfrowymi aktywami.

Edwards używa haszyszu bitcoin, aby znaleźć znaczące dna cenowe w oparciu o kapitulację górników. Tak więc, gdy wstęgi – zielone i niebieskie proste ruchome średnie linie bitcoin’s trudności i haszysz stawka krzyżują się, górnicy kapitulują.

„Prosta 1- i 2-miesięczna średnia krocząca Bitcoin’s Hash Rate może być użyta do określenia dna rynku, kapitulacji górników i – jeszcze lepiej – świetnych czasów na zakup Bitcoin’a“.

Tak więc, gdy 1-miesięczne SMA stopy haszu krzyżuje się z 2-miesięcznym SMA stopy haszu, najgorsze z kapitulacji górników nad i odzysku rozpoczęła się i kupowanie w tych punktach czasu historycznie przyniosły „niesamowite wyniki“.

Zaledwie w zeszłym tygodniu, bitcoin haszysz stawka uczynił nowy wszech czasów wysoki po kraksie o połowę, a trudności jest tylko 4,6% od swojego szczytu, podczas gdy cena utknęła w rutynie.